• بیمه نامه های مسوولیت

   معرفی بیمه نامه

   بیمه نامه های مسوولیت

   بیمه مسئولیت «شرکت بیمه حافظ»

   امروزه با توسعه جوامع و گسترش فعالیت‌های اجتماعی، هر شخصی می‌تواند در نتیجه عمل یا ترک‌ِعمل خود خطری ایجاد‌نماید و موجب زیان‌رسانی به دیگران گردد و مسئول شناخته‌شود که دراین‌صورت باید خسارت وارده را جبران‌کند. شرکت «بیمه حافظ» نیز در همین راستا جهت حمایت از شخصِ مسئولِ حادثه، خسارات جانی و مالی مربوطه را جبران‌می‌نماید.

   انواع بیمه مسئولیت «شرکت بیمه حافظ»

   • بیمه مسئولیت کارفرما درقبالِ کارکنان

   این نوع از بیمه شامل بیمه مسئولیت کارفرمایان واحدهای خدماتی، تولیدی و صنعتی، پیمانکاران پروژه‌های عمرانی و سازندگان ساختمان است که در شمول بیمه‌نامه صادره، تعهداتی نظیر جبران خسارت‌های ناشی از مأموریتِ خارج از کارگاه، خسارت‌های ناشی از کار در غیر محل اصلی و در اماکن وابسته به کارگاه، خسارت‌های ناشی از حوادث نقلیه موتوری داخل کارگاه، پوشش مسئولیت پیمانکاران فرعی، پوشش مسئولیت مهندسین ناظر یا مشاور، پرداخت خسارت بدون رأی دادگاه، پرداخت خسارت پزشکی بدون اِعمال تعرفه، جبران مطالبات سازمان تأمین اجتماعی و خدمات درمانی (ماده 66 سازمان تأمین اجتماعی)، پوشش شخص کارفرما و پیمانکار، پوشش خسارت‌های جانی وارد به اشخاص ثالث، مابهُ‌التفاوت افزایش دیه سالانه، علاوه‌بر میزان تعهدات خریداری‌شده در بیمه‌نامه حداکثر تا 3 سال، پرداخت دیه دوم، پرداخت غرامت روزانه کارگران خسارت‌دیده، و صدمات جسمی کارکنان بر اثر حوادث نامرتبط به فعالیت اصلی بیمه‌شده توسط «شرکت بیمه حافظ» بیمه‌می‌شود.

   • بیمه مسئولیت حرفه‌ای

   هر شخص که اشتغال به شغل و حرفه‌ای دارد ممکن است بر اثر خطا، قصور، غفلت یا تخلف موجب ایراد خسارت به جان و یا مال دیگران شود، چه حادثه ناشی از عملکرد وی و چه ناشی از عملکرد زیردستان وی باشد. لذا «شرکت بیمه حافظ» مسئولیت ناشی از حرفه تخصصی هر شخص مانند پزشکان، مهندسین، وُکلا، و مالکان اقامتگاه‌ها و تعمیرگاه‌ها، و ... در برابر دیگران را بیمه‌می‌نماید.

   • بیمه مسئولیت تولیدکنندگان کالا

   به‌موجب این بیمه‌نامه‌ «شرکت بیمه حافظ» متعهدمی‌شود خسارات جانی یا مالی وارده به مصرف‌کنندگان و اشخاص ثالث که ناشی از عدمِ‌ایمنی، عیب‌و‌نقص کالای تولیدی و عرضه‌شده توسط بیمه‌گذار بوده را براساس بیمه‌نامه‌ صادره جبران‌نماید.

   • بیمه مسئولیت عمومی و مدنی

   «شرکت بیمه حافظ» مسئولیت اشخاص به‌غیراز کارکنان و افراد مرتبط با حرفه، شغل یا فعالیت وی نظیر مسئولیت ناشی از نصب و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی، بیلبورد، مسئولیت دارندگان ماشین‌آلات راهسازی، صنعتی، کشاورزی، مسئولیت جامع شهرداری درقبالِ شهروندان، مسئولیت ناشی از آتش‌سوزی درقبالِ همسایگان، مسئولیت ناشی از اجرای پروژه‌های آب، برق، گاز، فاضلاب و مخابرات، بهره‌برداری، مسئولیت ناشی از اجرای عملیات ساختمانی، مسئولیت پیمانکاران، مسئولیت پارکینگ‌داران، مسئولیت مدیران و مجریان نمایشگاه‌ها، و ... را در برابر اشخاص ثالث و استفاده‌کنندگان بیمه‌می‌نماید.

   • بیمه مسئولیت مدنی ناشی از قرارداد پیمانکاران و خریداران کالا

   به‌طور‌معمول، طرفین یک قرارداد ممکن است به‌طور غیر‌عمد یا سهواً باعث زیان‌رساندن به دیگری ‌شوند. «شرکت بیمه حافظ» با صدور این بیمه خسارت‌های جانی و یا مالی ناشی از مسئولیت بیمه‌گذار، که به طرف دیگر قرارداد واردمی‌شود را تحتِ‌پوشش قرارمی‌دهد.

 • دفتر ارتباطی تهران
  پیامک: 9850005783407
 • .:
 • پیوندها
 • :.
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه حافظ می باشد.
  مجری : پورتال سامان