• بیمه آتش سوزی

   معرفی بیمه نامه

    بیمه آتش سوزی

   بیمه آتش‌سوزی شرکت بیمه حافظ

   بیمه آتش‌سوزی «شرکت بیمه حافظ» پوششی است برای جبران خسارت‌های وارده به اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول متعلق به بیمه‌گذار، ازقبیل ساختمان و اثاثیه، تأسیسات، تجهیزات، ماشین‌آلات، محتویات انبارها و ... که در اثر خطراتی همچون آتش‌سوزی یا خطرات تبعی دیگر مورد‌ِخسارت واقع‌می‌شود.

   علاوه‌بر خطرات اصلی (حریق، صاعقه و انفجار)، خسارت ناشی از وقوع زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب دریاها و رودخانه‌ها، طوفان و تندباد، رانش زمین، سقوط بهمن، ترکیدگی لوله آب، ضایعات ناشی از آبِ باران، ذوب برف، سقوط هواپیما و هلی‌کوپتر، شکست شیشه، سرقت اموال و اثاثیه با شکست حرز، مسئولیت مدنی درقبال همسایگان، هزینه پاکسازی و بسیاری خطرهای تبعی دیگر نیز به درخواست بیمه‌گذار تحتِ‌پوشش بیمه حریق «شرکت بیمه حافظ» قرارمی‌گیرد.

   انواع بیمه‌های آتش‌سوزی «شرکت بیمه حافظ»

   در هریک از شاخه‌های ذیل بنابه درخواست بیمه‌گذار، ارزش اعیانی بنای ساختمان، تأسیسات، تجهیزات، ماشین‌آلات، اموال و اثاثیه محلِ مورد‌ِبیمه و موجودی انبارها و ... باتوجه‌به کاربری و شرایط خاصِّ محل، با سرمایه دلخواه و به قیمتِ روز در برابر خطر آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و خطرات اضافی دیگر، می‌تواند مورد‌ِبیمه واقع شود:

   1. بیمه‌ آتش‌سوزی واحدها و منازل مسکونی (در این گروه مجتمع‌های مسکونی با بیش از 15واحد آپارتمانی، با سرمایه اعیانی کلیه واحدها، در متراژ مختلف، و مشاعات آنها ازقبیل سرایداری، پارکینگ، ساختمان تأسیسات، انبارها و تأسیسات مشترک (موتورخانه، چیلر، آسانسورها) نیز تحتِ‌پوشش بیمه آتش‌سوزی و خطرات اضافی قرارمی‌گیرند؛
   2. بیمه‌ آتش‌سوزی واحدهای صنعتی؛
   3. بیمه‌ آتش‌سوزی واحدهای غیرصنعتی و انبارهای خصوصی و عمومی با سرمایه قطعی یا اظهارنامه‌ای (شناور‌).

   اهداف و مزایا

   اهداف بیمه آتش‌سوزی «شرکت بیمه حافظ»

   از اهداف مهم بیمه آتش‌سوزی «شرکت بیمه حافظ» جبران زیان‌های مالی ناشی از وقوع خطرات اصلی و تبعی مندرج در بیمه‌نامه آتش‌سوزی است و این بیمه اموال و دارایی‌های موردِبیمه را به‌منظور جلوگیری از واردآمدن آسیب‌های جدی در زمینه تداوم فعالیت‌های صنعتی، غیرصنعتی و حتی سکونت مورد‌ِپوشش قرارمی‌دهد.

 • دفتر ارتباطی تهران
  پیامک: 9850005783407
 • .:
 • پیوندها
 • :.
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه حافظ می باشد.
  مجری : پورتال سامان