• سرفصل اخبار
  • برگزاری نشست صمیمی مدیریت ارشد بیمه حافظ با کارکنان

   برگزاری نشست صمیمی مدیریت ارشد بیمه حافظ با کارکنان

   برگزاری نشست صمیمی مدیریت ارشد بیمه حافظ با کارکنان

   اولین جلسه نشست مدیریت ارشد با کلیه کارکنان ستادی شرکت در مورخ 30/6/1398 و با هدف ارتقای تعاملات سازمانی، امکان مشارکت کارکنان در فرآیند راهبری و مدیریت کلان شرکت، تبادل دانش و اطلاعات و ایجاد هم افزایی در جهت حل مسائل و معضلات سازمانی، برگزار گردید.

   در راستای نیل به هدف راهبردی "حرکت به سمت سازمان متعالی و استراتژی محور" و اجرای برنامه راهبردی "طراحی و راه اندازی شبکه کمیته ها Network of Committees" ذیل هدف اشاری در کارت های متوازن شرکت بیمه حافظ، اولین جلسه نشست مدیریت ارشد با کلیه کارکنان ستادی شرکت در مورخ 1398/06/30 و با هدف ارتقای تعاملات سازمانی، امکان مشارکت کارکنان در فرآیند راهبری و مدیریت کلان شرکت، تبادل دانش و اطلاعات و ایجاد هم افزایی در جهت حل مسائل و معضلات سازمانی، برگزار گردید. در این نشست که مقرر است حداقل دو نوبت در هر سال مالی برگزار شود، آقای دودانگه رییس هیات مدیره شرکت ضمن ابراز خرسندی از روند اجرای فرآیند برنامه ریزی راهبردی و نهایی سازی و ابلاغ مجموعه برنامه های راهبردی شرکت تحت عنوان "به سوی چشم انداز 1" ، برگزاری اولین جلسه نشست مدیریت ارشد با کارکنان را بخشی از رویکردهای مدیران ارشد جهت بهره مندی از نظرات سازنده و مشارکت سرمایه های انسانی در فرآیند مدیریت کلان شرکت، ارزیابی نمودند.

   در ادامه این نشست، کارکنان واحدهای مختلف شرکت بیمه حافظ ضمن بیان نقطه نظرات خود در ارتباط با روند پیشبرد برنامه های شرکت، به ارایه راهکارها و پیشنهاد های خود جهت برون رفت از برخی موانع و معضلات پرداختند. در خاتمه بر پیگیری خروجی های حاصل از این جلسه تاکید گردید و مقرر شد، حسب لزوم، موارد در جلسات آتی شورای معاونین و هیات مدیره شرکت طرح و نسبت به تصمیم سازی های مقتصی، اقدام گردد.

   اخبار مرتبط
 • دفتر ارتباطی تهران
  پیامک: 9850005783407
 • .:
 • پیوندها
 • :.
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه حافظ می باشد.
  مجری : پورتال سامان