• سرفصل اخبار
  • اولین جلسه کمیته تشکیلات، سیستم ها و روش ها برگزار شد

   اولین جلسه کمیته تشکیلات، سیستم ها و روش ها برگزار شد

   اولین جلسه کمیته تشکیلات، سیستم ها و روش ها برگزار شد

   کمیته تشکیلات، سیستم ها و روش ها به منظور ایجاد چارچوبی مشخص و منسجم در راستای اجرای برنامه راهبردی شرکت، آئین نامه حاکمیت شرکتی و پاسخگوئی بهتر به دستگاه¬های نظارتی و سهامداران بصورت مستمر و پایدار، برنامه ریزی و اجرا می شود.

   این کمیته به منظور ایجاد چارچوبی مشخص و منسجم در راستای اجرای برنامه راهبردی شرکت، آئین نامه حاکمیت شرکتی (سالم­سازی، تسهیل، استانداردسازی و تسریع در انجام امور بیمه­ گری) و پاسخگوئی بهتر به دستگاه­های نظارتی و سهامداران بصورت مستمر و پایدار، برنامه ریزی و اجرا می شود، که متشکل از معاونین شرکت و نماینده تام الاختیار مدیر عامل می باشد.

   وظایف این کمیته عبارتند از:

   الف) بررسی، تعیین و تصویب عناوین فرآیندهای اولویت دار اصلی، پشتیبانی و توسعه ای جهت اصلاح با همکاری واحدهای ذیربط

   ب) بررسی، کنترل و تطبیق اهداف بهبود فرآیندها نسبت به طرح­های جدید و نوین اعم از بیمه­ای، بازاریابی، تبلیغات، آموزشی ، پژوهشی و مطالعاتی.

   ج) نظارت و ارزیابی عملکرد واحدها در زمینه اجرای صحیح و بهبود مستمر فرآیندها

   د) پیگیری، تامین، تصویب و تخصیص منابع مورد نیاز برای اصلاح و پایش فرآیندها

   رویه های مورد تائید کمیته تشکیلات، سیستم­ها و روشها پس از تصویب مدیرعامل شرکت، لازم الاجرا بوده و مسئولیت نظارت بر حسن انجام فرآیندهای مختلف شرکت بر عهده معاونت برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات می باشد.

   امید است با راه اندازی و استمرار فعالیت های کمیته اشاری، کلیه آیین نامه ها، دستورالعمل ها و روش های اجرایی شرکت بیمه حافظ در بازه زمانی مناسب مورد بازنگری، بروزرسانی، عملیاتی و و مورد پایش و بهبود مستمر، قرار گیرد.

   اخبار مرتبط
 • دفتر ارتباطی تهران
  پیامک: 9850005783407
 • .:
 • پیوندها
 • :.
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه حافظ می باشد.
  مجری : پورتال سامان