• سرفصل اخبار
  • مجمع عمومی سالیانه بیمه حافظ برگزار شد

   مجمع عمومی سالیانه بیمه حافظ برگزار شد

   مجمع عمومی سالیانه بیمه حافظ برگزار شد

   مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه حافظ (نوبت دوم)، در روز یکشنبه 27 مرداد در محل دفتر ارتباطی تهران، برگزار شد.

   مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه حافظ (نوبت دوم)، با حضور سهامداران، اعضای هیأت مدیره و مدیران بیمه حافظ، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس قانونی در روز یکشنبه 27 مرداد در محل دفتر ارتباطی تهران، برگزار شد و صورت های مالی سال 1397 این شرکت به تصویب رسید.

   به گزارش روابط عمومی بیمه حافظ، با استناد به گزارش ارائه شده هیأت مدیره به مجمع و سهامداران، رشد پرتفوی بیمه‏ای در سال مالی 1397 در مقایسه با سال 1396، 113 درصد اعلام شد که این رشد در تولید حق بیمه نتیجه اتخاذ تدابیر هوشمندانه و انجام برنامه ریزی‏های دقیق راهبردی و مناسب جهت اصلاح ساختار سازمانی و مالی شرکت و همچنین متنوع سازی پرتفوی بیمه‏ای ، بوده است.

   در این گزارش ضمن اشاره به اجرای برخی از برنامه های انجام پذیرفته در طول سال مالی 1397، از جمله: بازاریابی و عقد قرارداد با بیمه گذاران عمده، تحویل و تجهیز ساختمان جدید دفتر ارتباطی تهران و انجام اقدامات و تمهیدات اولیه جهت اخذ مجوزهای مورد نیاز برای فرآیند افزایش سرمایه و ورود به سرزمین اصلی، اعلام شد که در طول سال مالی 1398، شرکت بیمه حافظ مجموعه برنامه های مصوب عملیاتی و راهبردی خود را با جدیت هر چه بیشتر، اجرا خواهد نمود و در این راستا موضوع افزایش سرمایه و پیگیری جهت توسعه فعالیت های بیمه گری به سرزمین اصلی را بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد داد.
   در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی 1397 قرائت و نهایتا صورت های مالی شرکت مورد تصویب مجمع قرار گرفت. ضمنا مجمع شرکت بر ادامه بهینه اجرای برنامه های راهبردی و به ویژه افزایش سرمایه و اخذ مجوز فعالیت در سرزمین اصلی، تاکید نمود.

   اخبار مرتبط
 • دفتر ارتباطی تهران
  پیامک: 9850005783407
 • .:
 • پیوندها
 • :.
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه حافظ می باشد.
  مجری : پورتال سامان