• سرفصل اخبار
  • گام‌های بلند بیمه حافظ برای توسعه حضور در سرزمین اصلی و گسترش بازار

   گام‌های بلند بیمه حافظ برای توسعه حضور در سرزمین اصلی و گسترش بازار

   گام‌های بلند بیمه حافظ برای توسعه حضور در سرزمین اصلی و گسترش بازار

   محمود دودانگه مدیر عامل و عضو هیأت مدیره بیمه حافظ فرارسیدن سال نو را به بیمه‌گذاران و همکاران پُر تلاش خود در صنعت بیمه تبریک گفت.

   متن پیام بدین شرح است :

   شرکت بیمه حافظ به عنوان نخستین شرکت بیمه خصوصی کشور، همواره در ارائه طرح‌ها و ایده‌های بدیع پیشگام بوده و علاوه بر توسعه و ترویج فرهنگ بیمه در کشور، به خصوص در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حافظ سرمایه و امنیت خاطر بیمه‌گذاران و هموطنان محترم بوده و می‌باشد.

   در سال پیش رو، بیمه حافظ فصل دیگری از فعالیتهای جدید خود را رونمایی خواهد کرد و انتظار می‌رود با توجه به مجوزهای یازده‌گانه قبلی و هم‌چنین با برنامه گسترده حضور و توسعه فعالیت‌ها در سرزمین اصلی، جایگاه شایسته‌ای را در صنعت بیمه بدست آورد.

   در این راستا و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده و با همکاری و همراهی سهامداران محترم و هم‌چنین موافقت بیمه مرکزی مقدمات افزایش سرمایه انجام و در اوایل سال ۱۳۹۸ ضمن فراهم شدن زیرساخت‌های مورد نیاز، مجوز فعالیت سراسری شرکت بیمه حافظ در کلیه رشته های بیمه‌ای اخذ خواهد گردید.

   و لذا متناسب با اهداف تعیین شده، اهم برنامه های شرکت در سال جدید را می‌توان به شرح زیر برشمرد:

   ۱- اصلاح ساختار مالی و افزایش سرمایه
   ۲- برنامه‌ریزی برای فعالیت سراسری
   ۳- اصلاح پرتفوی شرکت
   ۴- راه‌اندازی شبکه فروش حرفه‌ای ۵- به روز نمودن پرداخت خسارت ۶- مدیریت ریسک و توزیع آن
   ۷- افزایش سهم اتکایی
   ۸- طراحی محصولات جدید بیمه‌ای متناسب با شرایط و نیازهای جامعه
   ۹- راه‌اندازی داشبورد مدیریتی انلاین
   که اجرای آن‌ها در نهایت توسعه و ترویج فرهنگ بیمه در کشور را بدنبال خواهد داشت.

   در مجموع این شرکت در نظر دارد تا با راهبردهای تدوین شده برای سال جدید و نوآوری و خلاقیت در زمینه ارائه محصولات جدید بیمه‌ای، تبلیغات و برند سازی و استفاده از فناوری‌های جدید بیمه‌ای و با بهره‌گیری از شرکت‌های نوپا(استارت-‌اپ‌ها) گام‌های استواری را در جهت اعتلای نام و برند بیمه حافظ برداشته و سهم قابل توجهی را در رشد صنعت بیمه در کشور بخود اختصاص دهد.

   امید است که شرکت بیمه حافظ نیز به عنوان عضوی کارآمد از خانواده بزرگ صنعت بیمه و با همراهی سایر شرکت‌ها و تحت راهبری بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با بهره‌گیری از دانش فنی روز و تجارب ارزنده خود و با رعایت اصول بیمه‌گری و مشتری‌‌مداری بیش از پیش نقشی مؤثر و سازنده‌ در رشد و توسعه صنعت بیمه در کشور ایفا نماید.

   اینجانب ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزشمند و نویدبخش همکارانم در شرکت بیمه حافظ، سال نو را به ایشان و تمامی فعالان صنعت بیمه که حراست از منافع بیمه‌گذاران را در سولوحه کاری خود قرار داده‌اند، تبریک عرض نموده، سعادت و سربلندی آنان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

   با تقدیم احترام
   محمود دودانگه

   اخبار مرتبط
 • دفتر ارتباطی تهران
  پیامک: 9850005783407
 • .:
 • پیوندها
 • :.
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه حافظ می باشد.
  مجری : پورتال سامان